درباره مهام مارکت

فروشگاه اینترنتی مهام مارکت: تجربه یک خرید آسان و مطمئن با تضمین بهترین کیفیت و مناسبترین قیمت

هدف این مجموعه کسب رضایت مشتریان بوده، از این رو ما همواره در تلاش هستیم تا با فراهم نمودن انواع محصولات با کیفیت، خدمات متمایزی به مشتریان خود عرضه بداریم.

استارت آپ بزرگ مهام صنعت با بیش از 10 سال فعالیت مستمر و پرتلاش، با همکاری تعدادی از فارغ التحصیلان نخبه دانشگاهی و فعالان با تجربه بازار شروع به فعالیت نمود. در آغاز فعالیت با طراحی و مهندسی اقدام به تولید چند محصول صنعتی نمود. با توجه به رشد تولید و محصولات متنوع تر و با هدف ارائه خدمات و کالاهای با کیفیت و متنوع تر دایره فعالیت خود را گسترش داد. مهام صنعت با هدف ارائه خدمات و کالاهای با کیفیت و متنوع تر به مشتریان محترم اقدام به تاسیس فروشگاه بزرگ اینترنتی مهام مارکت نمود.

 

مهام مارکت

 

تیم مهندسی و تخصصی استارت آپ مهام مارکت با بررسی درخواست های مشتریان، شناسایی و نیاز سنجی بازار علاوه بر محصولات تولید خود اقدام به همکاری، فروش و تامین کالاهای با کیفیت دیگر تولید کنندگان داخلی و خارجی که عمدتا صاحب نام و دارای گواهی نامه های معتبر اصالت کالا می باشند، نمود. این روند همکاری و کمک به جاری بودن چرخه تولید ملی روز به روز در حال گسترش میباشد. بر همین اساس، استارت آپ مهام مارکت در طول این سالها توانسته است نمایندگی انحصاری تعدادی از محصولات مهم بازار را اخذ نماید.

در حال حاضر در بسیاری از استانها و شهرهای کشور، نمایندگان شرکت مهام صنعت مشغول فعالیت و ارائه خدمات به مشتریان میباشند.

استارت آپ بزرگ مهام صنعت در طی این سالها حوزه فعالیت خود را گسترش داده است. برخی از زمینه های فعالیت مهام صنعت به صورت زیر میباشد:

  • تولید محصولات صنعتی با برند مهام
  • نمایندگی فروش تعدادی از تولید کنندگان داخلی
  • نمایندگی فروش و واردات تعدادی از کالاهای خارجی و مورد نیاز داخل
  • تامین کالا و تخمین قیمت پروژه های صنعتی
  • اجرای پروژه های فنی و مهندسی
  • طراحی، مشاوره فنی و مهندسی

مهام مارکت

مهام مارکت

مهام  مارکت

در مجموعه مهام مارکت همواره سعی و تلاش ما بر انتخاب بهترین ها برای مشتریان عزیز بوده است. بر همین اساس هر محصولی که در سایت مهام مارکت درج میشود، ابتدا توسط تیم کارشناسی مورد ارزیابی و اعتبار سنجی قرار میگیرد و بعد از تایید در سایت درج میگردد. به علاوه تیم تخصصی مهام مارکت با ارائه مشاوره های تخصصی قبل از خرید به انجام خرید هوشمندانه کمک شایانی میکند.

استارتاپ مهام مارکت همواره سعی نموده نه در شعار بلکه در عمل بهترین باشد.

در انتها از شما عزیزان درخواست داریم که ما را مورد نقد و ارزیابی قرار دهید. بی شک نظرات و پپیشنهادات شما عزیزان ما را در ارائه خدمات بهتر یاری خواهد کرد.

امید است با کسب رضایت کامل از خدمات فروشگاه مهام مارکت، همراه همیشگی ما باشید.
با تشکر و احترام تیم کارکنان فروشگاه مهام مارکت